Компанія з управління активами
м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, буд 45
(044) 359-08-82

компанія з управління активами

Про компанію

Діяльність з управління активами інституційних інвесторів — професійна діяльність учасника фондового ринку — компанії з управління активами, що провадиться нею за винагороду від свого імені або на підставі відповідного договору про управління активами інституційних інвесторів.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Компанія з управління активами «КОНТАДОР» — професійний учасник фондового ринку, який діє на підставі Ліцензії Національної комісії з цінних паперів та
фондового ринку на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку — діяльності з управління активами інституційних інвесторів.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Компанія з управління активами «КОНТАДОР» має статус фінансової установи та включено до реєстру фінансових установ, які надають фінансові послуги на ринку цінних паперів.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Компанія з управління активами «КОНТАДОР» є членом Української асоціації інвестиційного бізнесу (УАІБ).

Цінністю компанії є команда висококваліфікованих фахівців, які мають значний досвід роботи на фінансовому ринку, здатні працювати на результат, творчо та нестандартно підходити до реалізації
певних рішень.

Керівництво та фахівці компанії мають професійний досвід роботи від 5 – 17 років у вітчизняних банківських та не банківських фінансових установах, безпосередньо приймали участь в реалізації проектів з:

— Фінансування будівництва житлових комплексів;

— Продажу активів у вигляді бізнес-центрів, банківської установи, майданчиків під будівництво;

— Залучення зовнішнього фінансування;

— Управління активами приватних та інституціональних інвесторів.

Наші можливості

• Створювати пайові інвестиційні фонди і управляти їх активами;

• Управляти активами корпоративних інвестиційних фондів;

• Надавати консультаційні послуги.

Ми завжди будемо ради бачити Вас серед своїх клієнтів.